سفارش تبلیغ
صبا
مدیر وبلاگ
 
روابط عمومی به زبان آدمیزاد
این تارنما میعادگاهی است برای تمامی علاقمندان به مباحث روابط عمومی، مدیریت، خلاقیت، راهکارهای کسب موفقیت، کارآفرینی و ...؛ اگر ارایه کننده کالا و خدمات هستید، اگر وبلاگ نویسید یا به هر روش دیگری به اشاعه افکار خود می پردازید سری به ما بزنید: کلیه افراد علاقمند می توانند در یک دوره یک ماهه آزمایشی با وبلاگ "روابط عمومی به زبان آدمیزاد" (مهر 84) همکاری نمایند در صورت احراز شرایط با ما خواهید ماند. افراد غیر فعال و یا فعال در زمینه غیر مرتبط حذف خواهند شد.
نویسندگان وبلاگ
آمار واطلاعات
بازدید امروز : 35
بازدید دیروز : 21
کل بازدید : 315887
کل یادداشتها ها : 350
خبر مایه

موسیقی


< 1 2

خواهرخواندگی قراردادی است بین سران مملکتی یا سران دو شهر که برای ایجاد همبستگی و اتحاد بیشتر انسانی و فرهنگی بسته می‌شود.

خواهرخواندگی اصطلاحی است که از ادبیات اروپا وارد دیگر کشورها شده و برای نخستین بار در سال 1920 بعد از جنگ جهانی اول این قرارداد بین یک شهر انگلیس و یک شهر در فرانسه منعقد شد و تا سال 1986 ادامه داشت هدف از این قرارداد پیوند و اتحاد بین شهروندان دو شهری است که دارای منافع مشترک هستند. مفاد این قراردادها موضوعات فرهنگی اقتصادی و بازرگانی و اخیرا ورزشی را شامل می‌شود در ادبیات اروپایی خواهرخواندگی به شهرهای دوقلو یا همسان هم گفته می‌شوند، اما در کشورهای آسیایی و امریکایی اصطلاح خواهر خواندگی رواج بیشتر دارد. علت بکارگیری واژه خواهرخواندگی به این اعتبار است که در بیشتر زبانهای دنیا واژه شهر مونث است.

معمولا دو شهر برای خواهر خواندگی باید دارای تشابهاتی باشند مثلا دو شهر تاریخی، دو شهر علمی یا دانشگاهی و یا دو بندر و یا حتی دو سمبل مشترک باشند که این انگیزه را ایجاد کند. رونق و رواج گردشگری بین دو شهر خواهرخوانده و نامگذاری متقابل نام خیابانهایی به نام شهر خواهر خوانده از جمله نتایج اعلام خواهرخواندگی شهرها است. بعداز انقلاب در سال 1373 برای نخستین بار تهران با بیشکک پایتخت قرقیزستان خواهر خوانده اعلام شد.

کاربرد اصطلاح در کشورهای مختلف


  

آژان پرووکاتور (به فرانسوی : Agent provocateur)، که در فارسی گاه پرووکاتور و آژیتاتور پرووکاتور هم گفته شده، در فرهنگ سیاسی غرب به کسی گفته می شود که بر پایه ماموریتی که از سوی پلیس یا حکومت به او داده شده به اخلال و تندروی در مبارزات مردم با نهادهای حاکم می‌پردازد تا بهانه برای سرکوب جنبش فراهم شود.

مثال بزنید!  

جوزپه گاریبالدی

جوزپه گاریبالدی(به ایتالیایی: Giuseppe Garibaldi) یکی از مبارزان اصلی میهنی در جنگ استقلال ایتالیا بر ضد اتریشی هابوده است. به او به خاطر خدمات نظامی‌اش در آمریکای جنوبی و اروپا لقب قهرمان دو جهان را داده‌اند. گاریبالدی همچنان فرمانده‌ی جنگ‌های یگانگی ایتالیابوده است. وی یک قهرمان ملی ایتالیا به حساب می‌آید.

گاریبالدی


  

چشم ها را باید شست...

آرت گالری تهران

پول در برابر هنر به زانو در آمد و 1600 بیلبورد تجاری شهر میزبان 700 اثر هنری با شکوه شد. شهرداری تهران پایتخت را به بزرگترین گالری هنری دنیا مبدل کرده و این رویاییست که تا 26 اردیبهشت ماه سال جاری ادامه دارد.

چشم بگشای...

 


  

ویلی برنت صدراعظم آلمان غربی بازگشاینده درها به سوی شرق بود که پس از گذشت حدود سه دهه از کشتار بی رحمانه آلمان نازی در لهستان پای به خاک این کشور گذشت و در حالی که جهان در انتظار شنیدن کلمات او در راستای اعاده حیثیت وی از کشورش بود تنها به زانو زدن در برابر مجسمه یادبود کشتگان اکتفا کرد و میدان را ترک گفت.

ویلی برانت

نه تنها لهستان بلکه دنیا دست صلح او را فشرد و در سال 1971 برنده جایزه صلح نوبل شد. اکنون مجسمه وی در یکی از میادین اصلی وروشو قرار دارد.

او در سال 1970 عنوان مرد سال مجله تایم را کسب کرد و در اکتبر 1971 در جشن های 2500 ساله شاهنشاهی ایران شرکت داشت.

 


 


  

وبلاگ روابط عمومی به زبان آدمیزاد برای پست  شرمنده کودکان کار و خیابان شدیم به عنوان یکی از وبلاگ های برگزیده پارسی بلاگ در نخستین همایش بلاگرهای پارسی بلاگ انتخاب شد.

 


  
+ درود بر شما. روابط عمومی به زبان آدمیزاد با ادامه معرفی نرم افزار جامع روابط عمومی بروزه!


+ درود بر شما. روابط عمومی به زبان آدمیزاد با ادامه معرفی نرم افزار جامع روابط عمومی بروز شد.


+ درود بر شما. روابط عمومی به زبان آدمیزاد با ادامه معرفی نرم افزار جامع روابط عمومی بروز شد.


+ برای آشنایی با نرم افزار جامع روابط عمومی سری به روابط عمومی به زبان آدمیزاد بزنید.


+ درود بر شما. اگر مایلید بدانید چقدر در روابط عمومی قوی هستید سری به روابط عمومی به زبان آدمیزاد بزنید.


+ به سهامداران خود احترام بگذارید. به آنان نشان دهید که متشخص و امین هستید!


+ تا کنون همه از مشتری مدار گفته اند. سری به روابط عموی به زبان آدمیزاد بزنید و این بار از سهام دار مداری بشنوید.


+ صاحب سهم را مشتری و هواخواه موسسه سازید (1) با افزایش تعدا صاحبان سهام است که می توان دموکراسی اقتصادی را بر پایه های محکم استوار نمود.ادامه...


+ در دنیای تبلیغات خودخواه نباشید. تنها تبلیغات سازمان خود را پیش نبرید گاهی حمایت تبلیغات سازمان های غیرانتفاعی بیشتر به شما کمک خواهد کرد.(اصلاعات بیشتر در روابط عمومی به زبان آدمیزاد)


+ گاهی ممکن است برنامه ای را با زحمات و هزینه زیاد دنبال کنید بدون به دست آوردن کوچکترین نتیجه.پس همیشه برنامه های خود را ارزیابی کنید. سری به روابط عمومی به زبان آدمیزاد بزنید تا با نمونه ای از این مشکل آشنا شوید.


طراحی پوسته توسط تیم پارسی بلاگ